Vše pro Vaše plošné spoje...

Výroba DPS

Výroba DPS | Osazení DPS | Součástky a kompletace

Na základě vlastní dlouholeté výroby desek plošných spojů (DPS) a bohatých zkušeností Vám nabízíme neosazené DPS ve spolupráci s našimi prověřenými partnery v těchto produktových typech:

 

Množství – dodáváme běžně v celé škále. Od jednoho kusu až po sériovou produkci.

Specifikace* – DPS jsou vyráběny v nejběžnějších parametrech všech konstrukčních tříd. Různé tloušťky materiálu a mědi, frézování na požadovaný tvar, široká paleta barevných provedení nepájivých masek včetně volby lesklých a matných odstínů, a povrchové úpravy (varianty zlata, cínu, OSP) jsou samozřejmostí.

Termíny – obvykle od jednoho do dvou týdnů. Podle množství, složitosti a jiných možných nespecifikovaných podmínek mohou být termíny i delší. Expresní termíny jsou možné, po vzájemné dohodě.

 

Co od Vás potřebujeme pro nabídku nebo výrobu DPS?

Pokud si nebudete jistí, nevadí. Ozveme se a pomůžeme Vám se sestavením potřebných informací.

 

Kontrolní proces – v rámci zajištění výroby DPS přistupujeme k zákaznickým projektům s maximální pečlivostí. Naše silná stránka je vlastní dlouholetá výroba DPS. Víme, co má být výsledkem! 

Náš kontrolní proces zahrnuje klíčové kroky:

 

Data jsou připravována v souladu s požadavky zákazníka a optimalizována pro následné osazování. DPS jsou na výstupu 100% připravené pro osazení.

 

*Přesná specifikace je vždy individuální, podle zákaznických požadavků.

**Běžně prováděný na dvouvrstvých a vícevrstvých DPS, které jsou dodávány ve vícenásobných panelech. Nebo pokud jsou DPS dodávány na kusy a charakter motivu a tvaru DPS umožní její upnutí do testeru. Případně po dohodě se zákazníkem i jednovrstvé DPS, umožňuje-li to technické upnutí do testeru.

  Osazení DPS